چی بپوشم؟؟؟؟

چی بپوشم یا چی می پوشی  ماجرایی تاریخی  است ؛؛؛ دقیقا به زمانی که حوا برای اولین بار پاشو رو زمین گذاشت و خواست بره مهمونی.

 اما این تاریخچه تو خانواده ما به خواهرم و در خانواده همسرم به خواهر شوهرم بر میگرده.این دسته آدما اونایی هستند که یک ماه پیش و آمار نشون داده حتی به سه ماه قبل از عروسی به فکر فرو می روند و چشم بازار رو در می آرن که چی بپوشیم و حتی گاهی تا مرز گریه هم می روند.(این دسته اول خواهرم بود) دسته دوم اونایی هستند که به فکر اینن که بقیه چی می پوشن...یک عدد مثال: تو چی می پوشی؟چه رنگی؟کوتاه؟آستین داره؟یقه اش چه مدلی؟پوشیده است یا بندی؟و حتی جنس پارچه چی؟؟؟ و اگه توی این بیست سوالی برنده بشی طرف مقابل خودش رو می کشه تا یه لباسی بخره یا بدوزه که با کلاس باشه و از مال تو خوشگل تر ..و تازه اگه لباستو ببینه میگه: آها آره از این مدل لباس دیده بودم یا یقه اش فلان..که اونجا است که تو رو عین یه سوسک له می کنه.(دسته دوم خواهر شوهرم بود) . اما خدا وکیلی تو جزو کدوم دسته ای؟؟؟


نکته اخلاقی: همیشه چند ماه پیش لباس بدین به خیاط که مجبور نباشین تو استرس بیفتین و به خیاط دروغ بگین تا لباستونو زود حاضر کنه چون دروغگو دشمن خداست و کم حافظه است.

/ 26 نظر / 23 بازدید
نمایش نظرات قبلی
آسمانی

«دوست داشتن، خيلي آن چيزي نيست كه تو فكر مي‏كني. خيلي اسرارآميز است و خيلي از كساني كه در آن بودند هيچ وقت ندانستند در آنند و خيلي از كساني كه درباره آن حرف زدند، فقط حرف زدند... دوست داشتن، او را با تمام بدي‏هايش، دوست‏ داشتني يافتن است. رابطه است چون چيزها نمي‏توانند با هم در ارتباطي عميق باشند مگر آنكه مثل هم باشند و فقط مثل‏ها مي‏توانند همديگر را دوست داشته باشند.. دوست داشتن كشش روح است نه كشش‏هاي نفس و هوس. كشش قلب است نه كوشش‏هاي پوچ و عبث. دوست داشتن، ديگري را داشتن است بدون زنجير زدن. ديگري را داشتن است در اوج از دست دادن. خوبترين‏ها را براي او خواستن است. حتي اگر خوبترين‏ها، تنها گذاشتن او باشد و حتي اگر واگذاري او به ديگري باشد و حتي اگر مرگ معشوق باشد. دوست داشتن معامله نيست اما در بين مردم جز اين نيست. نديدن و يافتن است. محاسبه نيست. ديوانه‏پنداريست. ندانسته خواستن است. تكيه به صورت نيست اتكاء به سيرت است. حبابي گذرا و زود مرگ نيست كه تو را در بر گيرد و زود هنگام تركت كند، قلب تو است كه تو آنرا در بر گرفته‏اي اما او بر تو است و تو را با خود خواهد برد...

وروجک

خدایی من جزو هیچکدوم نیستم یعنی تا یه ساعت مونده به مهمونی هیچ فکری در مورد لباس ندارم بد تیپ نیستماااااااا[عصبانی]ولی زیاد تو قید و بند هم نیستم [چشمک]

هیلدا

خیلی خوشمل بود حرفات [پلک] ولی من جزو هیچکدوم نیستم [نگران] اشکال از منه ؟ [ناراحت]

یک دوست

سلام دوست من شرمنده از این غیبت طولانی و تشکر از اینکه به یاد دوستت هستی آپم[گل][گل][گل]

کامی

راست میگی،لباسای من همیشه یه ماه بعد عید بهم میرسه!!!!

از خدا بی خبر

کم حافظه بودن رو خوب اومدین خواهر شوهرتون اینجا رو نمیخونه یه وقت؟[نیشخند]

از خدا بی خبر

من آدرسم رو اشتباه نوشتم این درسته خیلی مطالبتون رو جالب یافتیم خسته نباشید