چی بپوشم یا چی می پوشی  ماجرایی تاریخی  است ؛؛؛ دقیقا به زمانی که حوا برای اولین بار پاشو رو زمین گذاشت و خواست بره مهمونی.

 اما این تاریخچه تو خانواده ما به خواهرم و در خانواده همسرم به خواهر شوهرم بر میگرده.این دسته آدما اونایی هستند که یک ماه پیش و آمار نشون داده حتی به سه ماه قبل از عروسی به فکر فرو می روند و چشم بازار رو در می آرن که چی بپوشیم و حتی گاهی تا مرز گریه هم می روند.(این دسته اول خواهرم بود) دسته دوم اونایی هستند که به فکر اینن که بقیه چی می پوشن...یک عدد مثال: تو چی می پوشی؟چه رنگی؟کوتاه؟آستین داره؟یقه اش چه مدلی؟پوشیده است یا بندی؟و حتی جنس پارچه چی؟؟؟ و اگه توی این بیست سوالی برنده بشی طرف مقابل خودش رو می کشه تا یه لباسی بخره یا بدوزه که با کلاس باشه و از مال تو خوشگل تر ..و تازه اگه لباستو ببینه میگه: آها آره از این مدل لباس دیده بودم یا یقه اش فلان..که اونجا است که تو رو عین یه سوسک له می کنه.(دسته دوم خواهر شوهرم بود) . اما خدا وکیلی تو جزو کدوم دسته ای؟؟؟


نکته اخلاقی: همیشه چند ماه پیش لباس بدین به خیاط که مجبور نباشین تو استرس بیفتین و به خیاط دروغ بگین تا لباستونو زود حاضر کنه چون دروغگو دشمن خداست و کم حافظه است.